Srebrne piękno, diamentowa niezawodność

...


Zbiorniki wielkogabarytowe

Zbiorniki wielkogabarytowe są… po prostu wielkie. Nie da się ich zbudować w zaciszu własnej fabryki i przewieźć do odbiorcy; trzeba je zbudować na miejscu. A to stawia wykonawcę przed szeregiem poważnych wyzwań technologicznych, logistycznych i organizacyjnych. Można rzec, że umiejętność radzenia sobie z takimi zadaniami świadczy o klasie producenta.

zbiorniki wielkogabarytowe
zbiorniki wielkopojemnościowe
zbiornik stacjonarny
izolowany zbiornik wielkopojemnościowy
izolowany zbiornik wielkogabarytowy
dennice zbiorników wielkogabarytowych
zbiorniki wielkogabarytowe izolowane
zbiorniki z płaszczem polerowanym

Izolowane zbiorniki magazynowe do koncentratu owocowego o pojemności 250 000 l każdy, pokryte izolacją i płaszczem z polerowanej blachy trapezowej.

wielkogabarytowe zbiorniki kalibrowane
wielkopojemnościowe zbiorniki do spirytualiów

Zespół 10 kalibrowanych zbiorników do etanolu o średnicy 7,6 m i wysokości 14 m, o pojemności 570 000 litrów. Widoczne wyposażenie dennic górnych.


Budowa stacjonarna zbiorników

budowa stacjonarna zbiorników
budowa zbiorników u klienta
budowa zbiorników u odbiorcy

Nasze przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym wyposażeniem umożliwiającym budowę stacjonarną u odbiorcy zbiorników o bardzo dużych wymiarach i pojemnościach — do 3 milionów litrów, także o niestandardowych kształtach i wyposażeniu. W celu sprostania nawet najbardziej wyszukanym potrzebom opracowaliśmy unikatowe rozwiązanie — mobilną jednostkę do budowy stacjonarnej, będącą w rzeczywistości przewoźną fabryką, wyposażoną we wszystkie maszyny i urządzenia potrzebne do produkcji zbiorników, włącznie ze specjalnymi automatami spawalniczymi. Jednostka ta jest w pełni autonomiczna, tzn. ma własne zaopatrzenie w wodę, urządzenia sanitarne oraz agregat prądotwórczy. Umożliwia to budowę zbiorników nawet w miejscach, które jeszcze nie są w pełni uzbrojone, np. nie mają zasilania energią elektryczną.

przewoźna fabryka zbiorników
Mobilna Fabryka Moeschle w całej okazałości.