Srebrne piękno, diamentowa niezawodność

...


Historia Moeschle Polska Sp. z o.o.

1970
Założenie przez Ernsta Möschle przedsiębiorstwa budowy zbiorników, wtedy pod nazwą Moeschle Kessel- und Apparatebau (obecnie Ernst Möschle Behälterbau GmbH). Filozofia nowej firmy — „perfekcja w stali szlachetnej” — zaowocowała licznymi zamówieniami i niezwykle szybkim rozwojem przedsiębiorstwa.
2002
Powstanie spółki Moeschle Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Przeworsku. Zakład zatrudniał 20 osób, a produkcja odbywała się w wynajmowanej hali. Mimo początkowych trudnych warunków zakład ten od początku oferował skomplikowane produkty o wysokiej jakości.
2004
Szybki rozwój przedsiębiorstwa i wielkie zainteresowanie kontrahentów produktami marki Moeschle spowodowały podjęcie decyzji o nabyciu nieruchomości umożliwiających dalszy, ilościowy i technologiczny rozwój produkcji. Wybór padł na budynki po upadłym przedsiębiorstwie w Dynowie.
zakład w Przeworsku 2002

Produkcja w początkach zakładu w Przeworsku.

fabryka w Dynowie 2004
fabryka w Dynowie 2004
Zakład w Dynowie przed zakupem przez Moeschle Polska Sp. z o.o. w 2004 roku.
2005
fabryka w Dynowie z powietrza 2006
Przeprowadzka przedsiębiorstwa do Dynowa po gruntownej przebudowie budynku fabrycznego i zaplecza socjalno-biurowego, wykonaniu placu magazynowego, wybudowaniu specjalistycznej wieży montażowej i odpowiednim wyposażeniu zakładu.
2012
Dziesięciolecie działalności spółki Moeschle Polska Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo zatrudnia już 60 pracowników.
2013
Produkty Moeschle Polska pokonują Ocean Atlantycki: trafiają do amerykańskiej fabryki kosmetyków w Meksyku.
2015
W wyniku intensywnych poszukiwań nowych rynków zbytu dla produktów ze stali szlachetnej powstaje przedstawicielstwo na Litwie.
2016
Rok 2016 upływa pod znakiem ekspansji marketingowej na rynek ukraiński. Powstaje oficjalne przedstawicielstwo firmy Moeschle Polska w Kijowie.
2017
Piętnasta rocznica powstania Moeschle Polska Sp. z o.o.
widok hali produkcyjnej
Hala produkcyjna Moeschle Polska Sp. z o.o.