Oferta - Winiarska

Przedsiębiorstwo Moeschle wywodzi się z rejonu o tradycjach winiarskich nieprzerwanie kultywowanych od 2000 lat. Od samego początku istnienia firmy branża winiarska była w centrum naszego zainteresowania, dlatego dysponujemy bardzo bogatym doświadczeniem w tym zakresie.

Zbiorniki winiarskie produkowane przez nas idealnie sprawdzają się w przechowywaniu różnorodnych win oraz miazgi owocowej. Stal szlachetna jest niezawodna w tej branży ponieważ cechuje się odpornością na kwasy owocowe, jest łatwa w czyszczeniu a także neutralna w smaku, co za tym idzie przechowywane w naszych zbiornikach produkty nie tracą walorów smakowych.

Możemy zaproponować nie tylko wielkie zespoły zbiorników do fermentacji i leżakowania, ale również pojedyncze, mniejsze zbiorniki, przydatne dla niewielkich winnic rozpoczynających swoją działalność. Oferujemy zbiorniki do każdego rodzaju wina: białego, czerwonego, różowego, musującego.

Zbiornik standaryzowany do niskonakładowej produkcji piwa lub wina

Zbiorniki ciśnieniowe do produkcji szampana

Zbiorniki do leżakowania i dojrzewania

Przebieg procesu

Realizujemy kompleksowe projekty "pod klucz"

Bogate doświadczenie, staranny dobór i kontrola materiałów, a także stały nadzór nad produkcją to czynniki sukcesu naszych projektów

Skip to content