projekt UE

Zbiorniki winiarskie

Przedsiębiorstwo Moeschle wywodzi się z regionu o tradycjach winiarskich kultywowanych nieprzerwanie od 2000 lat. Od samego początku istnienia firmy branża winiarska jest w centrum naszego zainteresowania, dlatego dysponujemy bardzo bogatym doświadczeniem w tym zakresie.

Produkowane przez nas zbiorniki winiarskie idealnie sprawdzają się w przechowywaniu różnorodnych win oraz miazgi owocowej. Oferujemy zbiorniki do win każdego typu: białego, czerwonego, różowego, musującego. Wykonujemy je z niezawodnej stali szlachetnej, czyli materiału o wysokiej trwałości, wykazującego odporność na kwasy owocowe. Dzięki temu przechowywane wewnątrz produkty są w pełni bezpieczne i nie tracą walorów smakowych. Zbiorniki ze stali są łatwe w czyszczeniu, więc ich użytkowanie jest niezwykle wygodne.

Zbiorniki winiarskie z naszej oferty

W naszej ofercie znajdują się zarówno wielkie zespoły zbiorników do fermentacji i przechowywania, jak i pojedyncze, mniejsze zbiorniki na wino, przydatne dla niewielkich winnic rozpoczynających swoją działalność. Wszystko zależne jest od osobistych potrzeb Klienta. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do rodzaju zamówienia. Poza standardowymi zbiornikami do leżakowania i dojrzewania wyprodukowanego alkoholu oferujemy także modele ciśnieniowe stosowane w trakcie produkcji szampana.

Produktem wartym wyróżnienia jest też systemowy zbiornik wykorzystywany podczas wytwarzania wina w niezależnych pracowniach rzemieślniczych. To idealny wybór dla pasjonatów i miłośników wina produkujących alkohol na własny użytek lub skalę półprzemysłową. Niewielki rozmiar zbiornika umożliwia korzystanie z niego nawet w warunkach domowych. Dzięki wyposażeniu w praktyczne kółka jest to produkt mobilny, przystosowany do łatwego przemieszczania z miejsca na miejsce. Bogaty wybór pojemności od 50 do nawet 200 000 litrów pozwala dobrać model do potrzeb prowadzonego przez siebie zakładu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zbiorników winiarskich. W przypadku dodatkowych pytań na temat konkretnego produktu zachęcamy do kontaktu poprzez przygotowany przez nas formularz znajdujący się na stronie. Nasi pracownicy z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości związane z doborem odpowiedniego modelu.

Zbiornik standaryzowany do niskonakładowej produkcji piwa lub wina

Zbiorniki ciśnieniowe do produkcji szampana

Zbiorniki do leżakowania i dojrzewania

Przebieg procesu

Przebieg procesu dla wina czerwonego

Realizujemy kompleksowe projekty "pod klucz"

Bogate doświadczenie, staranny dobór i kontrola materiałów, a także stały nadzór nad produkcją to czynniki sukcesu naszych projektów

Skip to content