Oferta - Przetwórstwo owoców i warzyw - soki NFC

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie konsumentów świeżymi sokami, co spowodowało ogromne zapotrzebowanie na aseptyczne linie produkcyjne i magazyny. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować zbiorniki i kompletne linie produkcyjne z pełną automatyzacją oraz sterowaniem całym procesem jakim jest mycie instalacji i obiektów, sterylizacji na zimno, sterylizacji na gorąco za pomocą pary wodnej, napełniania i opróżniania zbiorników, aż do sterylnego napełniania opakowań lub cystern. 

Dowodem naszych możliwości jest fakt, że w przeciągu ostatnich 15 lat wyprodukowaliśmy dla samej branży soków owocowych zbiorniki o łącznej pojemności około 250 milionów litrów. Tworzone przez nas instalacje pomagają naszym Odbiorcom być w czołówce producentów soków, a także stawać się bezkonkurencyjnymi, biorąc pod uwagę elastyczność, efektywność a przede wszystkim jakość soków i napojów NFC.

Zbiorniki aseptyczne KZE

Urządzenia procesowe

Przebieg procesu

Realizujemy kompleksowe projekty "pod klucz"

Bogate doświadczenie, staranny dobór i kontrola materiałów, a także stały nadzór nad produkcją to czynniki sukcesu naszych projektów

Skip to content