projekt UE

Przetwórstwo owoców i warzyw - linia produkcyjna do soków NFC

W ostatnich latach obserwujemy stały wzrost zainteresowania produktami ekologicznymi wytwarzanymi bez użycia konserwantów oraz sztucznych dodatków do żywności. Dotyczy to również naturalnych soków produkowanych ze świeżych owoców i warzyw. Moda na soki not from concentrate (NFC), czyli „nie z koncentratu”, zwiększyła zapotrzebowanie na specjalistyczne linie produkcyjne oraz zbiorniki aseptyczne do ich przechowywania. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu na rynek wysokiej jakości produktów ze stali szlachetnej oferujemy Klientom kompletne rozwiązania usprawniające proces wytwarzania soków NFC.

Dowodem naszych możliwości jest fakt, że w przeciągu ostatnich 15 lat wyprodukowaliśmy dla samej branży soków owocowych zbiorniki o łącznej pojemności około 250 milionów litrów. Tworzone przez nas instalacje pomagają odbiorcom być w czołówce producentów soków, a także stawać się bezkonkurencyjnymi, biorąc pod uwagę elastyczność, efektywność, a przede wszystkim jakość soków i napojów tego typu.

Linia produkcyjna do soków NFC

Linia produkcyjna do soków NFC to zestaw urządzeń umożliwiających wzrost wydajności i skuteczności przygotowywania napojów bezpośrednio ze świeżych warzyw i owoców. Linia wykonana z materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością zapewnia stałą, bezawaryjną pracę w różnych warunkach środowiskowych. Jest odpowiednio zabezpieczona osłonami zapobiegającymi niekontrolowanym awariom. To idealny wybór dla przedsiębiorców prowadzących zakłady przemysłu owocowo-warzywnego.

Oferujemy kompletne linie z całkowitą automatyzacją oraz sterowaniem całym procesem przetwórczym. W skład pełnego zestawu wchodzą m.in. urządzenia myjąco-płuczące, taśmy inspekcyjne, rozdrabniacze, tłoczarki, wyciskarki, separatory oraz maszyny do pasteryzacji. Znajdują się w nim również narzędzia wykorzystywane podczas sterylnego napełniania opakowań lub cystern. Linia może zostać uzupełniona o automatyczną jednostkę sterylizującą zarejestrowaną w Europejskim Urzędzie Patentowym.

Zapraszamy do sprawdzenia specyfikacji każdego z oferowanych produktów. W przypadku dodatkowych pytań na temat oferty zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Dzięki zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby każdego Klienta.

Zbiorniki aseptyczne KZE

Urządzenia procesowe

Przebieg procesu

Realizujemy kompleksowe projekty "pod klucz"

Bogate doświadczenie, staranny dobór i kontrola materiałów, a także stały nadzór nad produkcją to czynniki sukcesu naszych projektów

Skip to content