projekt UE

Przetwórstwo owoców i warzyw - linia produkcyjna do koncentratów

Wzrost zainteresowania naturalnymi produktami bio wymusza na przedsiębiorcach stosowanie coraz to nowszych rozwiązań w zakresie wytwarzania oraz przechowywania koncentratów owoców i warzyw. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy serię wyspecjalizowanych linii produkcyjnych oraz zbiorników magazynowych koncentratu. Wieloletnie doświadczenie, branżowa wiedza oraz dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań technologicznych pozwala nam dostarczać na rynek produkty najlepszej jakości. Wysoki standard wykonania wszystkich oferowanych elementów zapewnia bezpieczeństwo, bezawaryjność oraz elastyczność działania procesów przetwórczych.

Linia produkcyjna do koncentratów

Linia produkcyjna do koncentratów gwarantuje skuteczną, zautomatyzowaną produkcję w zakładach specjalizujących się w przetwórstwie spożywczym. Montaż linii usprawnia prace i przyśpiesza proces prowadzący do otrzymania zagęszczonego soku. Dzięki uniwersalności zastosowania pozwala na efektywne przetwórstwo warzyw i owoców różnego typu.

Projektujemy, wykonujemy i uruchamiamy linie z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do oczekiwań Klientów. Gwarantujemy dostarczenie produktów odpowiadających na indywidualne potrzeby każdego przedsiębiorcy. Umożliwiamy zamówienie kompletnego zestawu urządzeń pozwalających na wykonanie całego procesu produkcji od przyjęcia surowca do jego schłodzenia i przetransportowania do zbiorników magazynujących. Współpraca z nami to pewność wysokiej jakości, niezawodności oraz ponadprzeciętnej efektywności i wydajności linii w różnych warunkach środowiskowych. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat wyglądu i możliwości produktów zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Zbiorniki magazynowe koncentratu

Urządzenia procesowe do przetwórstwa owoców i warzyw

Przebieg procesu

Realizujemy kompleksowe projekty "pod klucz"

Bogate doświadczenie, staranny dobór i kontrola materiałów, a także stały nadzór nad produkcją to czynniki sukcesu naszych projektów

Skip to content