projekt UE

Zbiorniki wielkogabarytowe

Zajmujemy się projektowaniem i budową zbiorników wielkogabarytowych. Z uwagi na duży rozmiar nie można produkować ich w naszej fabryce. W związku z tym oferujemy specjalną usługę wykonania zbiornika w miejscu wyznaczonym przez Klienta. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym wyposażeniem umożliwiającym budowę zbiorników o gabarytach przekraczających standardowe wymiary. Jesteśmy w stanie wykonać zbiornik, którego pojemność wynosi nawet 3 miliony litrów. Na życzenie Klientów projektujemy także modele o nieregularnym kształcie i wyposażeniu. Wyróżnia nas duża elastyczność – dostosowujemy się do osobistych potrzeb każdego przedsiębiorcy.

Mobilna fabryka do budowy zbiorników wielkogabarytowych

W celu sprostania najtrudniejszym i najbardziej wyszukanym projektom opracowaliśmy unikatowe rozwiązanie do budowy zbiorników poza stacjonarnym zakładem przemysłowym. Mobilna fabryka Moeschle to zbiór wyjątkowych narzędzi i urządzeń, niezbędnych do wykonania wszelkich prac montażowych we wskazanej nam lokalizacji. Jednostka zawiera wszystkie maszyny i akcesoria, z których korzystamy w trakcie budowy zbiorników w jednej z naszych fabryk. Mobilny punkt montażowy wyposażony jest we własne źródło wody, agregat do produkcji energii elektrycznej oraz urządzenia sanitarne. Dzięki temu może pracować w każdych warunkach środowiskowych, w tym w miejscach bez dostępu do wody i prądu. Daje to ogromne możliwości wykorzystania podczas budowy zbiorników wielkogabarytowych.

Wszystkich zainteresowanych wykonaniem zbiornika o niestandardowych wymiarach, kształcie czy wyposażeniu zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Moeschle. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zakresu naszej działalności prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza. Jesteśmy pewni, że znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Moeschle_Mobilna_Fabryka

Mobilna Fabryka Moeschle

Realizujemy kompleksowe projekty "pod klucz"

Bogate doświadczenie, staranny dobór i kontrola materiałów, a także stały nadzór nad produkcją to czynniki sukcesu naszych projektów

Skip to content