Oferta - Budowa stacjonarnych zbiorników wielkogabarytowych

Zbiorników wielkogabarytowych nie da się zbudować w naszej fabryce, takie zbiorniki budowane są na miejscu u Klienta. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym wyposażeniem umożliwiającym budowę stacjonarną u odbiorcy zbiorników o bardzo dużych wymiarach i pojemnościach – do 3 milionów litrów a również o niestandardowych kształtach i wyposażeniu.

W celu sprostania nawet najbardziej wyszukanym potrzebom opracowaliśmy unikatowe rozwiązanie — mobilną jednostkę do budowy stacjonarnej, będącą w rzeczywistości przewoźną fabryką, wyposażoną we wszystkie maszyny i urządzenia potrzebne do produkcji zbiorników, włącznie ze specjalnymi automatami spawalniczymi.

Jednostka ta jest w pełni autonomiczna, tzn. ma własne zaopatrzenie w wodę, urządzenia sanitarne oraz agregat prądotwórczy. Umożliwia to budowę zbiorników nawet w miejscach, które jeszcze nie są w pełni uzbrojone, np. nie mają zasilania energią elektryczną.

Mobilna Fabryka Moeschle

Realizujemy kompleksowe projekty "pod klucz"

Bogate doświadczenie, staranny dobór i kontrola materiałów, a także stały nadzór nad produkcją to czynniki sukcesu naszych projektów

Skip to content